لیست مراکز گفتاردرمانی دولتی در کرج:خواص لیموترش برای درمان سرطان

لیست مراکز گفتاردرمانی دولتی در کرج:خواص لیموترش برای درمان سرطان

لیمو حاوی ماده شبه شیمیایی لیمونوئید است، ماده ای که قادر است از تومورهای بدخیم و خطرناک جلوگیری کرده و از بدن محافظت کند.

محققان می گویند پوست لیمو خواص شگفت انگیزی دارد که بیشتر از آب آن می‌تواند اثرگذار باشد. این میوه دارای قدرت عجیبی در ایجاد تعادل در بدن و پاکسازی آن دارد.

ماده لیمونوئید موجود در لیمو در درمان بیماری های عروق کرونر و کاهش سطح کلسترول بسیار موثر است. به طور شگفت انگیزی لیمونوئید موجود در لیمو قادر است از گسترش و پیشرفت بیماری‌ها پیشگیری کرده که 10هزار برابر بیشتر از شیمی درمانی اثر گذار تر است همچنین باید گفت که لیمونوئید موجود در پوست لیمو به میزان ۱۰ برابر بیشتر از خود آب لیمو حاوی ویتامین است. با افزودن آب لیمو به آب آشامیدنی به بدن خود کمک می‌کنید تا لیمونوئید بیشتری را جذب کرده و عملکرد خوبی داشته باشد.

لیمو ترش

برای بهره گیری بیشتر از میوه لیمو در فصول مختلف، ابتدا لیموها را به خوبی شسته و از وسط دو نیم کنید. توجه داشته باشید که پوست آنها را جدا نکنید این لیموها را داخل نایلون در بسته قرار داده و فریز کنید اینگونه می‌توانید لیمو را برای طولانی مدت و در فصول مختلف نگه داشته و هر زمان که نیاز داشتید از آن استفاده کنید.

همچنین بخوانید: خواص لیموترش

لیمو همچنین عطر و طعم فوق العاده‌ای را به غذا، نوشیدنی‌ها، دسرها، سوپ و سالاد می‌دهد و از ین طریق نیز می‌توانید از مواد معدنی موجود در لیمو بهره‌مند شوید.

از فواید لیمونوئید موجود در لیمو می‌توان گفت که این ماده شیمیایی قادر است سلولهایی را که باعث گسترش میکروب و سرطان می شوند، تخریب کند. همچنین با حمله به انگل، کرم‌ها و باکتری (که سیستم گردش خون را مختل می‌کنند) از بدن محافظت کند.

داروهای شیمی درمانی تمامی سلولها را اعم از سلولهای سالم و سرطانی تخریب می کند این درحالی است که لیمونوئید بدون داشتن اثرات منفی تنها سلولهای مخرب و خطرناک را از بین می‌برد.

این میوه خواص معجزه آسایی دارد که توانسته جان بسیاری از افرادی را که درگیر سرطان سینه، فشار خون بالا، ملانوم و دیگر بیماری های خطرناک بودند، نجات دهد.

Related posts